Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

STRONA DO WYNAJĘCIA

Złomujemy  pojazdy i samochody wszystkich marek. Auta poddawane są bezpiecznemu  procesowi kasacji. Gdy Twój samochód poddał się upływowi czasu i nie możesz na nim polegać, zadzwoń do nas, a pozbędziesz się swojego zmartwienia. Pozbędziesz się uciążliwego problemu, a za zezłomowany samochód dostaniesz odpowiednią kwotę pieniężną.

ZŁOMOWANIE AUT Białystok

Auto kasacja Białystok to główny filar naszej firmy. Gdy sprzedaż auto nam to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa we wszystkich aspektach. Samochody zostaną starannie zdemontowane na części zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA Białystok

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut jest miejscem z długą historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W Białymstoku?

Skupujemy dosłownie wszystkie. Złomowaniu i auto kasacji w Białymstoku poddawane są samochody osobowe i dostawcze. Dla nas nie ma znaczenia ich zastosowanie czy stan. Działamy zgodnie z prawem, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji, muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.